Nizamlar Tartım, ölçüm ve tartım aletleri sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlamış bir kuruluştur. Bu sektörde yaptığımız işler çok çeşitli alanlarda hizmet veren sektörlere hitap etmektedir.

Nizamlar Tartı Sistemleri olarak kamyon ve tır kantarlarının yapımında en son teknoloji kullanılarak üretilen tartı terminalleri, yüksek hassasiyet, hızlı işlem performansı ve kolay menüsü ile kantar operatörüne rahat bir kullanım sağlar. Tamamen çelik yapı, yüksek teknoloji ve ağır şartlarda uzun yıllar çalışabilecek sağlamlık da üretilir.

VİZYONUMUZ
Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek,kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ
Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır.

 

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

  • Ürünü üreten çalışanımızın can güvenliğini, memnuniyetini ve ürün kalitesini arttırmak için mesleki eğitimini teşvik etmek,
  • Ürün kalitemizi çalışma ortamına bağlı olarak en üst seviyede tutmak, ülke menfaatleri doğrultusunda sürekli iyileştirmek ve geliştirmek, politikamızdır.
  • Her türlü yasal şartlara uymayı Kabul etmiş, benimsemiş kalite politikası olarak benimsemiştir.
  • Müşteri memnuniyetini kendisine bir görev bilmiştir.

 

Nizamlar Tartı Sistemleri
Nizamlar Tartı Sistemleri